Reikalinga konsultacija? Vonios įranga: 8 614 22741 Šildymo įranga, santechnika: 8 641 42020 arba 8 685 23052
0 0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

section

 
KAINOS
Geriausias kainos ir kokybės santykis
 
PRISTATYMAS
Patogus prekių pristatymas ir atsiėmimas
 
YPATINGI PASIŪLYMAI
Akcijos ir nuolaidos įvairioms prekėms

Taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

Šios Naudojimosi taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris apibrėžia Pirkėjo ir Pardavėjo tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje www.voniospasaulis.lt  (toliau – “El. parduotuvė”).

Nesutinkant su visomis Taisyklėse pateiktomis nuostatomis, naudotis El. parduotuvės paslaugomis negalima.

2. Terminai

2.1. Pirkėjas - prekes užsakęs ir už jas atsiskaitęs asmuo. 2.2. Pardavėjas - El. parduotuvę administruojanti UAB "Visas labas". 2.3. Prekės – tai visos prekės, kurios parduodamos El. parduotuvėje, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis. 2.4. Užsakymas - vienos ar kelių prekių užsakymas, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis. 2.5. Pirkimo–pardavimo sutartis – tai susitarimas tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, kuris laikomas sudarytu nuo to momento, kai El. parduotuvėje Pirkėjas, užsakęs Prekę, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“. 2.6. Pirkėjas atsako už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis El. parduotuve.

3. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti Prekes El. parduotuvėje šių Taisyklių ir El. parduotuvės nustatyta tvarka. 3.2. Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas Prekes ir už jas tinkamai ir visiškai atsiskaityti. 3.3. Pirkėjas įsipareigoja vadovautis šiomis Taisyklėmis ir jų laikytis. 3.4. Pirkėjas yra atsakingas už formoje „Pirkėjo duomenys“ pateiktų duomenų teisingumą ir privalo šią formą visiškai ir teisingai užpildyti. Pirkėjui pateikus netikslius ar neteisingus duomenis, Pardavėjas neatsako už dėl to galinčius atsirasti padarinius. 3.5. Pirkėjas pripažįsta, kad yra pilnametis arba gavo savo tėvų, įtėvių ar globėjų leidimą naudotis El. parduotuve. Davęs leidimą naudotis El. parduotuve bet kuriam nepilnamečiui, atitinkamas asmuo ir/arba pirkėjas pripažįsta, kad jis pats yra atsakingas už visų šiose Taisyklėse pateiktų sąlygų laikymąsi. 3.6. Pirkėjas įsipareigoja nurodytu laiku ir adresu priimti užsakytas Prekes.

4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

4.1. Jei Pirkėjas bando pakenkti El. parduotuvės darbui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti jam galimybę naudotis El. parduotuve. 4.2. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti El. parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui. 4.3. Pardavėjas pasilieka teisę keisti kainas ir aprašymus be išankstinio įspėjimo. 4.4. Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šių Taisyklių sąlygas. Jei Pirkėjas po šių sąlygų pasikeitimų naudojasi El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Pirkėjas sutiko su sąlygų pakeitimu. 4.5. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. 4.6. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas ir apmokėtas prekes (išskyrus apmokėjimo pristačius prekes atvejį) formoje „Pirkėjo duomenys“ nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį. 4.7. Jei Pardavėjas negali pristatyti Pirkėjo užsakytos Prekės, įsipareigoja pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjo sumokėtus pinigus.

5. Prekių užsakymas ir pristatymas

5.1. Užsakymai priimami tiesiogiai internetu užpildant El. parduotuvės prekių užsakymo formavimo formą, nurodžius kontaktinę informaciją ir įvykdžius apmokėjimą (išskyrus apmokėjimo pristačius prekes atvejį). 5.2. Jei užsakytos Prekės sandėlyje nėra - Pardavėjas nedelsiant susisieks su Pirkėju ir informuos apie pristatymo terminą. 5.3. Prekių pristatymo trukmė nurodyta kiekvienos prekės aprašyme. Užsakymo formavimo metu galite nurodyti, kada pageidaujate gauti užsakytas Prekes (nurodoma "komentare prie užsakymo"). 5.4. Per didelio užimtumo ir švenčių laikotarpius pristatymas gali užtrukti ilgiau. 5.5. Jei pateikus Užsakymą paaiškės, kad pritatymas dėl nenumatytų priežasčių vėluos, Pardavėjas įsipareigoja informuoti Pirkėją apie numatomą prekių pristatymo datą "Pirkėjo duomenyse" nurodytu el. paštu ar telefonu. 5.6. Užsakytas prekes pristato Pardavėjas arba kurjeris. 5.7. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su užsakymą pristatančiu asmeniu patikrinti pristatytų Prekių būklę. Pastebėjęs išorinį pažeidimą (įlaužimą, įlenkimą, įbrėžimą ir panašiai), Pirkėjas turi teisę pristatytų Prekių nepriimti ir apie tai kuo skubiau informuoti Pardavėją el. paštu arba telefonu, o apie nepriėmimą ir to priežastis pažymėti siuntos važtaraštyje. Priėmus užsakymą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, bus laikoma, kad siunta priduota tvarkingai, o Pirkėjas pretenzijų dėl siuntoje esančių prekių neturi. 5.8. Prekės Vilniuje pristatomos nemokamai.

6. Apmokėjimas už prekes

6.1. Prekių kainos El. parduotuvėje nurodomos litais su PVM. 6.2. Pirkėjas atsiskaito už Prekes vienu iš jo pasirinktų būdų: 6.2.1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs išankstinio mokėjimo sąskaitą - užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių arba naudodamasis elektroninės bankininkystės sistema perveda pinigus į Pardavėjo banko sąskaitą kuri nurodyta išankstinio mokėjimo sąskaitoje - užsakyme. 6.2.2. Apmokėjimas, naudojantis mokėjimai.lt sistema. Pirkėjas užsakęs Prekes ir vadovaudamasis mokėjimai.lt nuorodomis atlieka mokėjimą. 6.2.3. Apmokėjimas grynaisiais pinigais pristačius prekes atliekamas Pardavėjui arba kurjeriui pristačius Prekes Pirkėjo nurodytu adresu. 6.2.4. Apmokėjimas naudojantis lizingo bendrovių teikiama vartojimo kredito sutarčių sudarymo paslauga. Pirkėjas su lizingo bendrove sudaro sutartį dėl prekių pirkimo išsimokėtinai Pardavėjo El. parduotuvėje.

7. Prekių garantija

7.1. Visoms El. parduotuvėje parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kuri nurodoma prekių aprašymuose. Prekės gamintojo garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei nepažeistos Prekės eksploatavimo sąlygos, kurios nurodytos naudojimo instrukcijoje. 7.2. Garantijos galiojimo metu garantinis remontas atliekamas nemokamai.

8. Prekių grąžinimas

8.1. Pirkėjas turi teisę grąžinti tas nusipirktas ir jam nepatikusias prekes, kurių grąžinimo galimybė yra numatyta Lietuvos Respublikos teisės aktuose. Tokias prekes pirkėjas gali grąžinti ne vėliau nei per 14 dienų nuo Prekių pristatymo Pirkėjui dienos. Grąžinama Prekė turi būti nenaudota ir nepažeista jos pakuotė. 8.2. Norėdamas grąžinti prekę Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją el. paštu arba telefonu 8.3. Grąžinama prekė turi būti nenaudota ir grąžinama originalioje pakuotėje (t.y. toje pakuotėje, kurioje buvo pristatyta) ir su visais komponentais. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Už pilną prekės sukomplektavimą ir supakavimą atsako Pirkėjas. 8.4. Pirkėjo sumokėti pinigai už grąžinamą Prekę, išskyrus pristatymo mokestį, grąžinami per 10 (dešimt) kalendorių dienų nuo prekės grąžinimo Pardavėjui datos.

9. Baigiamosios nuostatos

9.1. Jeigu kuri nors šių Taisyklių nuostata prieštarauja įstatymams arba dėl kokios nors priežasties tampa iš dalies arba visai negaliojanti, ji nedaro negaliojančiomis likusių Taisyklių nuostatų. 9.2. Šioms Taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. 9.3. Visi nesutarimai dėl šių Taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.