Reikalinga konsultacija? Vonios įranga: 8 614 22741 Šildymo įranga, santechnika: 8 641 42020 arba 8 685 23052
0 0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

 
KAINOS
Geriausias kainos ir kokybės santykis
 
PRISTATYMAS
Patogus prekių pristatymas ir atsiėmimas
 
YPATINGI PASIŪLYMAI
Akcijos ir nuolaidos įvairioms prekėms

Termostatiniai maišytuvai

Termostatinis maišytuvas yra nepamainomas dušo įrangos komponentas norint patogiai ir saugiai mėgautis maudynėmis po dušu. Skirtingai nuo įprastų vandens maišytuvų, termostatinis maišytuvas vos per kelias sekundes leidžia nustatyti norimą vandens temperatūrą, kuri išlieka nepakitusi per visą prausimosi laiką.

Tuo tarpu naudojant dviejų rankenėlių maišytuvą norimą vandens temperatūrą nureguliuosite net per 28 s. Taigi, naudojant termostatinį maišytuvą sunaudojama žymiai mažiau vandens negu naudojant įprastą vienos svirties ar net dviejų rankenėlių maišytuvą.

Be to, pasikeitus vandens temperatūrai arba spaudimui, pavyzdžiui, jei kas nors bute pasinaudojęs tualetu nuleidžia vandenį, termostatas akimirksniu sureguliuoja vandens tiekimą į dušą.

Daugelyje termostatinių maišytuvų yra įmontuotas perjungimo vožtuvas, kuris leidžia nukreipti vandenį į du dušo įrenginius. Todėl termostatiniai maišytuvai gali būti naudojami ne tik duše, bet ir vonioje, kuomet norima prisileisti į vonią vandens.

Kokybiški termostatiniai maišytuvai turi apsaugos mechanizmą, kuris neleidžia pakilti vandens temperatūrai aukščiau kritinės 38°C ribos. Daugelyje termostatų temperatūros reguliavimo rankenėlėje ši riba apeinama paspaudus mygtuką. Tokiu būdu apsaugoma nuo apsiplikimo karštu vandeniu. Be to, staiga dingus šaltam vandeniui automatiškai sustabdomas karšto vandens tiekimas ir termostatinis maišytuvas išsijungia. Saugumas ypač svarbus, jei tenka maudyti kūdikius ar vaikus.

Skirtingų gamintojų termostatiniai maišytuvai išsiskiria ne tik dizainu, bet ir techninėmis savybėmis, kokybe. Kasdien naudojant termostatinius vonios ar dušo maišytuvus tikimąsi, kad jie veiks nepriekaištingai ilgą laiką. Aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu išsiskiria vokiečių gamintojo HANSA termostatiniai maišytuvai. Laikui bėgant vanduo iš žalvario išplauna cinką, todėl atsiranda įdubimai, korozija. Siekiant to išvengti, visų tiesioginį sąlytį su vandeniu turinčių maišytuvų detalių gamybai HANSA naudoja tik aukštos kokybės žalvarį MS63. Be to, lyginant su kitų gamintojų termostatiniais maišytuvais HANSAtermostatinių maišytuvų korpusas visada išlieka maloniai šaltas.

HANSA siūlo platų vonios ir dušo termostatų asortimentą – nuo ekonominės klasės modelių iki išskirtinio dizaino. Maišytuvams suteikiama 5 metų garantija.

Apibendrinus galima teigti, kad termostatiniai vonios ir dušo maišytuvai ne tik pasižymi ypatingu komfortu, bet ir yra saugūs bei ekonomiški. Be jų sunkiai yra įsivaizduojamas šiuolaikinis vonios kambarys.


10 prekė(s)

puslapyje

10 prekė(s)

puslapyje

« Atgal
© Developed by CommerceLab