Reikalinga konsultacija? Vonios įranga: 8 614 22741 Šildymo įranga, santechnika: 8 641 42020 arba 8 685 23052
0 0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

section

 
KAINOS
Geriausias kainos ir kokybės santykis
 
PRISTATYMAS
Patogus prekių pristatymas ir atsiėmimas
 
YPATINGI PASIŪLYMAI
Akcijos ir nuolaidos įvairioms prekėms

Apie Mus

UAB „Visas Labas“- įkurta 1996 m. ir specializuojasi šildymo ir vonios kambario įrangos srityse. Per 21 metus įgyta patirtis leidžia kvalifikuotai konsultuoti pirkėjus šildymo ir vonios įrangos klausimais. Mūsų parduotuvių tinklas yra įsikūrę didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Internetine prekyba prekiaujame visoje Lietuvoje, todėl įsigytas prekes internetu galime pristatyti į bet kurį Lietuvos kraštą.

Mes tiesiogiai atstovaujame daugiau kaip 30 Europos gamintojų iš Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Austrijos, Danijos, Čekijos, Lenkijos, Ispanijos. Todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės vonios ir šildymo įrangą ypač patraukliomis sąlygomis.

Plėsdami veiklą, pirkėjų patogumui atidarėme elektroninę parduotuvę: www.visaslabas.lt , kurioje Jūs galite įsigyti Jums patinkančias prekes pigiau ir neišeinant iš namų.

UAB Visas labas parduotuvėse galite įsigyti šių gamintojų prekių ir įrangos: KOLO, RIHO, HANSA, DE DIETRICH, BERETTA, EDILKAMIN ir daugybės kitų gamintojų. Visus mūsų atstovaujamų gamintojų sąrašą galite peržiūrėti skiltyje gamintojai. Čia rasite ne tik gamintojų sąrašą bet ir informacija apie juos bei jų produkciją

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad prekių asortimentas ir kainos salonuose ir elektroninėje parduotuvėje skiriasi.

Elektroninėje parduotuvėje prekių asortimentas papildomas nuolat, taip pat organizuojamos ypatingos akcijos, pateikiami spec. pasiūlymai, todėl siūlome kuo dažniau apsilankyti mūsų el. parduotuvėje ar salonuose.

Jeigu kažko neradote mūsų elektroninėje parduotuvėje, skambinkite tel. +370 685 23845 arba parašykite mums el.paštu: info@visaslabas.lt

NEMOKAMAS PREKIŲ ATSIĖMIMAS - mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.